INAD 2017

APIE INAD 2017
INAD 2017

Tarptautinė triukšmo supratimo diena

Šių metų balandžio 26 dieną bus minima 22-oji Tarptautinė triukšmo supratimo diena (INAD 2017 – International Noise Awareness Day 2017). Šią dieną siekiama atkreipti gyventojų dėmesį į neigiamą ilgai trunkančio triukšmo poveikį ir informuoti juos, kad tai nėra vien tik trikdymas. Europos akustikų asociacija (EAA) nuo 2014 metų ėmė europiniu mastu koordinuoti triukšmo supratimo dienos minėjimo kampaniją. EAA atstovas Lietuvoje – Lietuvos akustikų sąjunga (LAS).
Šiame tinklapyje rasite aktualią informaciją apie triukšmo supratimo dienos paminėjimą Lietuvoje ir Europoje.

Informacija apie triukšmo supratimo dienos paminėjimą Europos šalyse yra skelbiama EAA tinklapyje: euracoustics.org/INAD2017


Maloniai kviečiame dalyvauti 22-osios Tarptautinės triukšmo supratimo dienos minėjimo renginyje, kuris įvyks 2017 m. balandžio 26 d. (trečiadienį) Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU). Šią dieną siekiama atkreipti gyventojų dėmesį į neigiamą ilgai trunkančio triukšmo poveikį ir informuoti juos, kad tai nėra vien tik trikdymas.
Renginio pradžia: 10.00 val. Dalyvių registracija nuo 9.30 val.
Vieta: Pylimo g. 26/1, VGTU Architektūros fakultetas, Vaizdo konferencijų salė (4 aukštas).
Registracija. Dalyvavimas renginyje nemokamas, vietų skaičius ribotas. Ketinančių dalyvauti maloniai prašome registruotis el. paštu: triuksmas2017@gmail.com.

Renginio programa

Organizacinio komiteto vardu,
dr. Marius Mickaitis
Lietuvos akustikų sąjungos (LAS) prezidentas

 


 

KONKURSAS PRADINĖMS IR VIDURINĖMS MOKYKLOMS
„SOUNDS OF MY PLACE“
Konkursas

Lietuvos akustikų sąjunga (LAS) kartu su Europos akustikų asociacija (EAA) informuoja apie tarptautinį konkursą „Sounds of my place“. Jis skirtas artėjančiai Tarptautinei triukšmo supratimo dienai, kuri šiais metais bus minima balandžio 26 dieną.

Konkurso tikslas yra didinti garso suvokimą ir fiksuoti mus supantį triukšmą, tokiu būdu sudarant visos Europos garsų žemėlapį. Šie garsai gali būti kasdieniai garsai, veikiantys kaip foninis triukšmas arba saviti, specifiniai garsai tam tikrose vietose, kurie turi būti išsaugoti.

Konkursas skirtas mokiniams sužinoti ir išgirsti platesnį kasdienės aplinkos malonių garsų spektrą. Taip pat susipažinti su trikdančiu ar kitu neigiamu triukšmo sukeltu poveikiu. Konkurse gali dalyvauti tik pradinių ir vidurinių mokyklų mokiniai.

Atsisiųsti konkurso taisykles (anglų kalba) galite čia: SOUNDS OF MY PLACE.

Registracijos pabaiga:  2017 m. balandžio 15 d.

Mūsų draugai pasidalino šiuo  filmuku


 

VGTU Architektūros fakultetas sukvietė INAD 2017 dalyvius

Dalinkimės: